У Вас в корзине 000 товаров

Кленбутерол Балкан (Clenbuterol)

Кленбутерол Балкан (Clenbuterol)
Голосов: 254
Производитель: Balkan Pharmaceuticals
Модель: бета-2-symphatonimetric
Наличие: Есть на складе

Количество

100 таблеток
25 таблеток
500 грн
Количество:
С этим товаром покупают

Кленбутерол купить 

 

Активный ингредиент: Кленбутерол гидрохлорид

Время действия: 60 - 68 часов

Класс Препарата: бета-2-symphatonimetric

Доза: Женщины 40-120 мг/ день;

Доза: Мужчины 40-140 мг/день

Задержка воды: Нет

Акне: Нет

Высокое кровяное давление: Возможно

Ароматизация: Нет

Эффект Кленбутерола

  1. Побочный эффект практический отсутствует.
  2. Очень хороший для сушки мышц и сжигания жира.
  3. Немного снижается аппетит.
  4. Практически полное отсутствие вреда для здоровья.

Кленбутерол один из самых лучших жирозжигателей в спорте и бодибилдинге.

Що являє собою Кленбутерол?

Кленбутерол - бета-2 антагоніст і в більшості країн застосовується як бронходилятор для лікування астми. Зважаючи на його тривалого періоду напівжиття, FDA не схвалює його використання в медичних цілях. Цей стимулятор центральної нервової системи і діє як адреналін. Хлор має безліч таких самих побічних ефектів, як і інші стимулятори ЦНС, такі, наприклад, як ефедрин. Всупереч сформованій думці, цей препарат має період напівжиття не 48 годин, а тільки 35.

Дозування на курсі кленбутерола починаються з таблеток у 20 мкг. Правда, продажу є сироп кленбутерола, інгаляційні та ін'єкційні препарати. Дози можуть бути дуже різними і залежать від того, як користувач реагує на побічні ефекти, хоча найбільш поширені - 5-8 таблеток для чоловіків і 1-4 таблетки для жінок. Кленбутерол втрачає свої термогенние властивості через 6-8 тижнів безперервного прийому, і температура тіла до цього часу знижується до нормальної. Анаболічних/антикатаболічні дії препарату погіршуються приблизно через 18 днів прийому. Беручи до уваги тривалий період напівжиття кленбутерола, найбільш ефективним терміном його прийому будуть 2 тижні з подальшим двотижневою перервою, але не більше 12 тижнів. Під час перерви можна використовувати ефедрин.

Що краще: кленбутерол, ефедрин або жіросжігателя DNP?

Ефедрин піднімає рівень метаболізму приблизно на 2-3 відсотки, а 200 мг жиросжигателя DNP - приблизно на 30 відсотків. Кленбутерол піднімає рівень метаболізму приблизно на 10 відсотків, і здатний підняти температуру тіла на кілька градусів.
DNP, безсумнівно, є самим ефективним жіросжігателя, проте, багатьма він жодного разу використовувався зважаючи можливих ризиків. Він також не володіє видатними антикатаболічними властивостями. Незважаючи на те, що DNP, насправді, призводить до антикатаболическому ефекту, короткий період напівжиття ефедрину знижує його ефективність.
Що стосується побічних ефектів, кленбутерол, природно, м'якше, ніж DNP, і деякі вважають, що він також м'якше, ніж ЕКА. Під час прийому кленбутерола не спостерігається такого обвалу, який має місце при споживанні ЕКА, і багато споживачі вважають, що він не так сильно впливає на простату і на зниження статевого потягу. Можливо, частково це відбувається завдяки тому, що кленбутерол зазвичай приймається протягом двох тижнів за один курс.

У чому полягає послекурсовая терапія?

Хлор застосовується після курсу стероїдів як засіб відновлення. Він сприяє тому, що при споживанні їжі у великих кількостях, накопичення жиру майже не відбувається. Кленбутерол допомагає також, в основному, зберегти силові показники, а також дає змогу продовжувати тренування з тією ж інтенсивністю. Дієта: переважно, те ж саме, що і на курсі.

Як підвищити втрати жирових відкладень?

Найбільш поширеними цілями використання кленбутерола є також збільшення твердості м'язів, підвищення венозності, збереження розмірів і сили м'язів при дефіциті калорій. Для значного зниження жирових відкладень прийом кленбутерола слід поєднувати з високобілковою дієтою (2-3 г на один кілограм власної ваги), з помірним споживанням вуглеводів (1-2 грама на один кілограм власної ваги) і з низьким споживанням жирів (0,5 грама на кілограм власної ваги).

Можна використовувати кленбутерол як альтернативу стероїдів?
Хлор має слабо-вираженими стероїдними властивостями, і може бути використаний для збільшення сили і маси бодібілдерами, не споживають ААС. Дієта: помірна кількість вуглеводів і жирів при високому вмісті білків.

Підвищує він працездатність?

Кленбутерол може використовуватися як стимулятор, однак для цієї мети краще підходить ЕКА завдяки тому, що цей склад має більш короткий період напівжиття. Дієта: для досягнення максимального стимулюючого ефекту кленбутеролу в дієту слід включити вуглеводи. Кетоновая дієта для даного випадку погано підходить.

Запобіжні заходи: кому підходить Кленбутерол?

Під час прийому кленбутерола слід вживати ті ж самі заходи, що і при прийомі ефедрину, хоча деякі вважають, що ЕКА діє сильніше, ніж хлор. Кленбутерол слід приймати одночасно зі стимуляторами ЦНС, такими як ефедрин і йохімбін. Втім, таке поєднання не є обов'язковим і, до того ж, воно небезпечно для здоров'я. Перед тренуванням, для додаткового стимулу, можна прийняти помірна кількість кофеїну, хоча його діуретичні властивості можуть змінити електролітний баланс. Якщо ви приймаєте кленбутерол, то пийте більше води.

Що ще вам потрібно знати?

Більшість користувачів, які скаржаться на сильні побічні ефекти і припиняють приймати кленбутерол, п'ють його з початку курсу високими дозами. Найбільш сильні побічні ефекти відзначаються в перші 3-4 дні прийому. эфедрин купить
При першому курсі кленбутерола не варто перевищувати денну дозу 40 мкг.

Приклад першого курсу:

День 1: 20 мкг
День 2: 40 мкг
День 3: 60 мкг
День 4: 80 мкг
День 5: 80 мкг (примітка: дозу можна підвищувати лише в тому випадку, якщо препарат добре переноситься)
День 6-День 12: 100 мкг
День 13: 80 мкг (поступове зниження дози не є обов'язковим, однак деякі воліють плавно закінчити курс)
День 14: 60 мкг
День 15: перерва
День 16: перерва
День 17: ЕКА/ / NYС (норєфедрин, йохімбін, кофеїн)

Приклад другого курсу:

День 1: 60 мкг
День 2: 80 мкг
День 3: 80 мкг
День 4: 100мкг
День 5: 100 мкг
День 6 - День 12: 120 мкг
День 13: 100 мкг
День 14: 80мкг
День 15: перерва
День 16: перерва
День 17: ЕКА/ NYC

Не приймайте кленбутерол після 16-ти годин і випивайте велику кількість води: 4-5 літрів в день.

Кленбутерол отзывы

Вопрос: Какое количество килограмм можно сбросить, пройдя курс кленбутерола?

Ответ: За курс употребления препарата обычно можно сбросить до 5 кг. В этом важную роль играет то, насколько точно Вы придерживаетесь низкокалорийной диеты. Кроме того, препарат используют не только как эффективный жиросжигатель, но и как средство для достижения хорошо выраженного рельефа и сохранения качественной мышечной массы.
Если же Вы будете принимать такую же пищу в том же режиме, эффект сжигания жира может вообще не проявиться. Именно неправильное употребление препарата стало причиной большинства негативных отзывов

Вопрос: Существует мнение о том, что Кленбутерол имеет анаболические свойства. Правда ли это, и насколько в, таком случае, возрастают силовые возможности?

Ответ: Анаболические свойства препарата выражены слабо, поэтому зачасту их не рассматривают всерьез.

Вопрос: Какой препарат более результативен при прохождении жиросжигательного курса: ЭКА, Йохимбин или Кленбутерол? Можно ли комбинировать эти препараты?

Ответ: Самым эффективным является Кленбутерол. В литературе говорится, что связка Кленбутерола с Йохимбином дает очень интересные результаты. Также, курсы Кленбутерола часто чередуют с курсами ЭКА, что дает максимальные результаты.

Кленокс
Кленокс
550 грн
Товар добавлен в корзину
Артикул:
Цена:
грн
Количество:
Сумма:
грн