У Вас в корзине 000 товаров

Дека дураболин

Дека дураболин
Голосов: 24
Модель: Deca-Durabolin
Наличие: Нет на складе
1 грн
Количество:

Deca-Durabolin є торговою маркою фірми Organon, що знайшла своє використання для стероїду ін'єкційного типу нандролон деканоата. Данний медикамент вперше з'являється у 1962 році як лікарський засіб. Стероїди цього типу описуються значним тривалим ефектом, оскільки ефір деканоат гарантує неквапливий викид стероїду в організм на протязі 4-х тижнів. Швидкість викиду стероїду в організм після однієї ін'єкції така, що істотна концентрація в організмі підтримується протягом однієї або двох тижнів – про це свідчить ряд досліджень. Але якщо до уваги взяти той факт, що після декількох уколів медикамент накопичується, то одразу стає зрозуміло, що в цих випадках ефективність дії лікарського препарату буде значно тривалішою.

Дека-дураболин є одним з найбільш широко застосовуваних та всесвітньовідомих стероїдів анаболічного типу. Насамперед, це пов'язується з наявністю в ньому великої кількості позитивних особливостей. Нандролон за своєю структурою має схожість з тестостероном, але в нього відсутні атоми вуглецю на дев’ятнадцятій позиції, звідси і походить його друга назва 19-нортестостерон. Цей стероїдний склад звільняє його від дещо яких андрогенних особливостей хіба, що в ному вони слабше виражені, аніж у тестостерона. Цікавим є той випадок, що нандролон не розкладається, в місцях дії андрогенів, на діяльні метаболіти в епітеліях.

Ви маєте запам'ятаєтати, що це є однією з тяжкостей, пов'язаних з тестостероном. Препарат хоч і піддається, завдяки тому ж ензиму розпаду, що здатні перетворювати тестостерон у ДГТ, він стає дигидронандролном, у разі з нандролоном. В цьому випалку продукт слабше, аніж нандролон, і майже не викликає ніяких побічних ефектів андрогенну.

Окрім цього, препарат демонструє незначну спрагу до трансформування в естроген. В порівнянні, ця швидкість складає приблизно 19 % від швидкості трансформування з тестостероном. Можна припустити, що це пов'язано з тим, що доки печінка трансформує з естрадіола нандролон, то в інших тканинах, де йде ароматизаційний процес стероїдів. Отож, даний лікарський засіб дуже рідко стає причиною побічних проявів роботи естрогенів. Вочевидь, що препарат – один з найбезпечніших медикаментів серед стероїдів.

Більшість дійсно вважає його одним з найкращих стероїдів, що може використовуватися людиною. Також варто відзначити факт, що при дослідженні ВІЛ, наш препарат виявлено достатьо-ефективним засобом для набирання ваги у худощавих пацієнтів, а також є дуже ефективним препаратом для системи імунітету.

Варто зазначити, що медикамент має таку ж активність в людському організмі, як і прогестин. Хочь прогестерон є дев’ятнадцятим стероїдом, усунення цієї групи у 19-норпрогестерон обертається в гормон із значною можливістю до з'єднання з потрібними рецепторами.

Дека не вважається препаратом для «швидкого» нагромадження маси тіла. Ефект від накопичення маси м'язів дуже примітно у даного засобу, але не насичено проявлений. Проте «повільний» початок і м'яка дія даного медичного засобу, робить його дуже відповідним тривалим циклам. Приймаючи деку, ви накопичите лише половину тієї ваги, що могли б набути, вживаючи таке ж число тестостерона.

Найбільш прийнятний цикл впродовж 63-77 днів. Оскільки deca-durabolin 200 мг Голандія зберігає активність в організмі людини на протязі значного часу, то, як звичай, буде достатньо 1 ін'єкції на 7 днів. Для чоловіків звичайне дозування складає 250-550 мг. Якщо бути точнішими, то потрібно рахувати, що оптимальний результат дії Deca можливий з розрахунком 2 мг препарату на 373,2 г ваги пацієнта на тиждень.

Знайшов препарат свою популярність і серед жіночої статі, що займаються бодібілдінгом. Зазвичай, вони вживають значно меншу дозу медикаменту, в середньому приблизно 50 мг в тиждень.

Як вже раніше згадувалося, природний рівень тестостерону коливається під час курсу Deca-Durabolin®, особливо це спостерігається впродож тривалого циклу. Тому рекомендована вживати додаткові лікарські засоби наприкінці кожного з циклів. Це антиестроген кломивер, який приймаєть напротязі 14 днів. Препарат позитивно впливає на вироблення тестостерона, хочь і для осягнення добрих результатів необхідний деякий час.

Такими ж особливостями володіють і інші стероїди тривалої взаємодії:

  • Equipose®;
  • Parabolan;
  • Primobolan®.

Дека дураболин

Последние несколько лет количество представленных на рынке стероидов возросло в разы. Сейчас каждый спортсмен имеет возможность приобрести тот препарат, который максимально удовлетворит его потребности и пожелания. Дека дураболин является популярным стероидом, который вводится инъекционно. Этот препарат имеет преимущество по сравнению со стероидами, которые выпускаются в виде таблеток, потому как его активные действующие средства быстрее попадают в организм и усваиваются там. Также дека дураболин не оказывает пагубного влияния на печень, что сохраняет здоровье атлета.

Выгодная цена на дека дураболин в нашем интернет-магазине

Среди плюсов употребления данного стероида можно отметить:

  • эффективное увеличение мышечной массы;
  • укрепление костной ткани;
  • значительно повышается выносливость;
  • увеличивается выработка эритроцитов.

Все эти преимущества позволяют считать дека дураболин одним из наиболее эффективных препаратов, который помогает атлетам в наборе массы тела. Цены на него в нашем магазине самые низкие. Отзывы наших покупателей свидетельствуют о том, что приобретать у нас спортивное питание выгодно и просто. Мы организуем доставку в любое удобное для клиента почтовое отделение.

Деканол
Деканол
1 грн
Декабол
Декабол
1 грн
Декавер (Decaver)
Декавер (Decaver)
1 грн
Дека Нандролоне форте Restek
Дека Нандролоне форте Restek
уточняйте
Товар добавлен в корзину
Артикул:
Цена:
грн
Количество:
Сумма:
грн