Для бонусной системы нужно зарегистрироваться на сайте, каждому клиенту начисляются персональние бали за покупку!

Дека дураболин

Дека дураболин
Модель: Deca-Durabolin
Наличие: Есть на складе
120 грн
Количество:

Заказ успешно отправлен

Deca-Durabolin є торговою маркою фірми Organon, що знайшла своє використання для стероїду ін'єкційного типу нандролон деканоата. Данний медикамент вперше з'являється у 1962 році як лікарський засіб. Стероїди цього типу описуються значним тривалим ефектом, оскільки ефір деканоат гарантує неквапливий викид стероїду в організм на протязі 4-х тижнів. Швидкість викиду стероїду в організм після однієї ін'єкції така, що істотна концентрація в організмі підтримується протягом однієї або двох тижнів – про це свідчить ряд досліджень. Але якщо до уваги взяти той факт, що після декількох уколів медикамент накопичується, то одразу стає зрозуміло, що в цих випадках ефективність дії лікарського препарату буде значно тривалішою.

Дека-дураболин є одним з найбільш широко застосовуваних та всесвітньовідомих стероїдів анаболічного типу. Насамперед, це пов'язується з наявністю в ньому великої кількості позитивних особливостей. Нандролон за своєю структурою має схожість з тестостероном, але в нього відсутні атоми вуглецю на дев’ятнадцятій позиції, звідси і походить його друга назва 19-нортестостерон. Цей стероїдний склад звільняє його від дещо яких андрогенних особливостей хіба, що в ному вони слабше виражені, аніж у тестостерона. Цікавим є той випадок, що нандролон не розкладається, в місцях дії андрогенів, на діяльні метаболіти в епітеліях.

Ви маєте запам'ятаєтати, що це є однією з тяжкостей, пов'язаних з тестостероном. Препарат хоч і піддається, завдяки тому ж ензиму розпаду, що здатні перетворювати тестостерон у ДГТ, він стає дигидронандролном, у разі з нандролоном. В цьому випалку продукт слабше, аніж нандролон, і майже не викликає ніяких побічних ефектів андрогенну.

Окрім цього, препарат демонструє незначну спрагу до трансформування в естроген. В порівнянні, ця швидкість складає приблизно 19 % від швидкості трансформування з тестостероном. Можна припустити, що це пов'язано з тим, що доки печінка трансформує з естрадіола нандролон, то в інших тканинах, де йде ароматизаційний процес стероїдів. Отож, даний лікарський засіб дуже рідко стає причиною побічних проявів роботи естрогенів. Вочевидь, що препарат – один з найбезпечніших медикаментів серед стероїдів.

Більшість дійсно вважає його одним з найкращих стероїдів, що може використовуватися людиною. Також варто відзначити факт, що при дослідженні ВІЛ, наш препарат виявлено достатьо-ефективним засобом для набирання ваги у худощавих пацієнтів, а також є дуже ефективним препаратом для системи імунітету.

Варто зазначити, що медикамент має таку ж активність в людському організмі, як і прогестин. Хочь прогестерон є дев’ятнадцятим стероїдом, усунення цієї групи у 19-норпрогестерон обертається в гормон із значною можливістю до з'єднання з потрібними рецепторами.

Дека не вважається препаратом для «швидкого» нагромадження маси тіла. Ефект від накопичення маси м'язів дуже примітно у даного засобу, але не насичено проявлений. Проте «повільний» початок і м'яка дія даного медичного засобу, робить його дуже відповідним тривалим циклам. Приймаючи деку, ви накопичите лише половину тієї ваги, що могли б набути, вживаючи таке ж число тестостерона.

Найбільш прийнятний цикл впродовж 63-77 днів. Оскільки deca-durabolin 200 мг Голандія зберігає активність в організмі людини на протязі значного часу, то, як звичай, буде достатньо 1 ін'єкції на 7 днів. Для чоловіків звичайне дозування складає 250-550 мг. Якщо бути точнішими, то потрібно рахувати, що оптимальний результат дії Deca можливий з розрахунком 2 мг препарату на 373,2 г ваги пацієнта на тиждень.

Знайшов препарат свою популярність і серед жіночої статі, що займаються бодібілдінгом. Зазвичай, вони вживають значно меншу дозу медикаменту, в середньому приблизно 50 мг в тиждень.

Як вже раніше згадувалося, природний рівень тестостерону коливається під час курсу Deca-Durabolin®, особливо це спостерігається впродож тривалого циклу. Тому рекомендована вживати додаткові лікарські засоби наприкінці кожного з циклів. Це антиестроген кломивер, який приймаєть напротязі 14 днів. Препарат позитивно впливає на вироблення тестостерона, хочь і для осягнення добрих результатів необхідний деякий час.

Такими ж особливостями володіють і інші стероїди тривалої взаємодії:

  • Equipose®;
  • Parabolan;
  • Primobolan®.

Дека дураболин

Последние несколько лет количество представленных на рынке стероидов возросло в разы. Сейчас каждый спортсмен имеет возможность приобрести тот препарат, который максимально удовлетворит его потребности и пожелания. Дека дураболин является популярным стероидом, который вводится инъекционно. Этот препарат имеет преимущество по сравнению со стероидами, которые выпускаются в виде таблеток, потому как его активные действующие средства быстрее попадают в организм и усваиваются там. Также дека дураболин не оказывает пагубного влияния на печень, что сохраняет здоровье атлета.

Выгодная цена на дека дураболин в нашем интернет-магазине

Среди плюсов употребления данного стероида можно отметить:

  • эффективное увеличение мышечной массы;
  • укрепление костной ткани;
  • значительно повышается выносливость;
  • увеличивается выработка эритроцитов.

Все эти преимущества позволяют считать дека дураболин одним из наиболее эффективных препаратов, который помогает атлетам в наборе массы тела. Цены на него в нашем магазине самые низкие. Отзывы наших покупателей свидетельствуют о том, что приобретать у нас спортивное питание выгодно и просто. Мы организуем доставку в любое удобное для клиента почтовое отделение.

Нандролона деканоат
Нандролона деканоат
119 грн
Декабол
Декабол
800 грн
Деканол
Деканол
115 грн
Декавер (Decaver)
Декавер (Decaver)
980 грн
Дека Нандролоне форте Restek
Дека Нандролоне форте Restek
уточняйте
Товар добавлен в корзину
Артикул:
Цена:
грн
Количество:
Сумма:
грн