У Вас в корзине 000 товаров

Myprotein carnitine

Myprotein carnitine
Голосов: 1
Производитель: Myprotein
Модель: carnitine
Наличие: Есть на складе

Количество

90 tab
180 tab
350 грн
Количество:

L-Карнітин від виробника Myprotein - ефективний у справі окислювання та виведення жирів з організму за короткі періоди часу

 

Карнітин - це своєрідна амінокислота, що забезпечує виведення надлишків жирних кислот із клітин шляхом транспортування їх у мітохондрії - центри створення енергії. Енергія, що вивільняється під час ліполізу, є найкращою для задоволення потреб організму під час тренувань та у періоди відпочинку. Витривалість організму також значно підвищується за рахунок стимуляції метаболічних процесів у клітинах та покращенню тканинного дихання.

Чи є L-карнітин безпечним для уживання? Безперечно, адже препарат є синтетичним замінником натуральної амінокислоти, що пришвидшує процеси перетворення жирів у енергію.

Дія карнітину на організм: стимулює процеси редукції жирових клітин, покращує обмінні процеси, підвищує загальну витривалість організму, сповільнює процеси наступного відкладання ліпідів. Також препарат є ефективним під час кардіотренувань, адже він покращує стан кардіоміоцитів та ефективно захищає стінки судин від накопичень холестерину.

Вміст діючої речовини в одній капсулі - 500 мг.

Спосіб вживання та дози: приймати слід по 1000 мг (2 капсули) 2-3 рази на день разом із їжею. Для досягнення максимальних результатів слід поєднувати карнітин зі здоровою їжею.

Товар добавлен в корзину
Артикул:
Цена:
грн
Количество:
Сумма:
грн